ВСЕ НОВОСТИЭКСКЛЮЗИВ

Медична реформа в дії

З самого початку реформування в медичній галузі було багато незрозумілих аспектів, які українці почали відчувати майже одразу:

– Програма “Доступні ліки” виявилась не такою вже й доступною.

-Відсутність невідкладної мед. допомоги- залишила населення з хронічними хворобами без мед. підтримки.

– Дефіцит дитячих вакцин не залишив батькам іншого вибору,як звертатись до приватних клінік маючи про собі досить солідну сумму.

Раніше ми ще могли спостерігати черги до профільних спеціалістів в районних поліклініках, на сьогоднішній день черг вже не має, але не тому що тепер ми маємо ресурс для запису. а тому що не залишилось спеціалістів в муніципальних закладах. Спостерігається тенденція переходу від державних закладів до приватних. Співпадіння? Ні! Це й було основою мед. реформи – перевести населення на платну форму лікування до приватних клінік, залишивши державну первинну ланку помирати з пенсіонерами та малозабезпеченими категоріями.

Інакше кажучи медичні витрати суттєво відобразяться на гаманцях українців найближчі роки,а от чи підуть ці кошти на створення умов для лікування ,то напевне сподіватись не варто, скоріш за все медичне страхування буде набагато вигідніше,аніж лікування в держ.закладах. за офіційною тарифною сіткою.

 

 

Смирнов О.С.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Закрыть