ВСЕ НОВОСТИЭКСКЛЮЗИВ

Лайфхак по адміністративним послугам

Необхідно оформити документи, чи отримати довідку визначеного зразка – зверніться до ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ  ПОСЛУГ (ЦНАП).

В рутині повсякденного життя, майже у кожної людини  виникає потреба в оформленні документації. Поряд з цією потребою завжди постають питання: куди? коли? з якими документами? І скільки це буде коштувати?

Розібратися  в потоці постійних інформаційних змін, допоможе центр надання адміністративних послуг – ЦНАП. Тут відбувається надання безліч адміністративних послуг.

На сьогодні в Україні в кожному місті існує достатня кількість таких центрів з доволі великим переліком послуг (оформлення і видача посвідчень, дозволів, довідок, паспортів  для виїзду за кордон та громадянина України, реєстрація ФОП і юридичних осіб,  вирішення питань щодо нерухомості і землі, та ще сотні інших державних послуг).

Оплатити послуги юристів за консультацію Ви завжди встигнете, але спочатку зверніться до ЦНАПу і використайте своє право на допомогу в оформленні Вам необхідної документації в більшості випадках за помірну ціну або навіть безкоштовно.

Адреси ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ М. КИЄВА ТА РАЙОННИХ АДМІНІСТРАЦІЙ можна знайти за посиланням.

 

 

Автор статьи  Григорий Громов

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Закрыть