ВСЕ НОВОСТИУКРАИНА

Добровольці залишилися в Золотому, незважаючи на розведення військ

Добровольці залишилися в Золотому, незважаючи на розведення військ. За їх словами, вони залишаються, щоб захистити місцевих жителів.

“Щодня Золоте-4 обстрілюють і в село заходять групи сепаратистів … Відводити наші війська зараз – це злочин … Вся зброя, яке зараз є у добровольців, легальне і зареєстроване. Ми маємо право знаходиться в будь-якій точці України, не порушуючи закон . Також ми маємо право захищати територіальну цілісність України “, – повідомили добровольці.

Нагадуємо, що 1 жовтня 2019 року спецпредставник ОБСЄ в тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік повідомляв, що за підсумками чергового раунду переговорів сторони домовилися відновити з 7 жовтня розведення сил і засобів в Золотому і Петровському Донецької області. Але 7 жовтня розведення не розпочалося через недавні обстрілів цих населених пунктів, повідомили в МЗС України.

 

 

Основною умовою початку розведення військ є дотримання режиму припинення вогню в цих районах протягом семи днів. 29 жовтня в штабі заявили, що окупанти не відчиняли вогонь у Золотого протягом останнього тижня.

Українська сторона в Спільній центрі з контролю і координації режиму припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін стверджує, що бойовики 28 жовтня п’ять разів відкривали вогонь біля ділянки розведення сил і засобів в Золотому-4.

29 жовтня на інвестиційному форумі в Маріуполі міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що сьогодні в Золотому починається розведення сил і засобів у лінії розмежування. За словами Пристайко, згідно запевненням місії ОБСЄ, останній обстріл там був 10 днів тому.

 

 

Новини від suspilniy.com в Telegram.

Підписуйтесь на наш канал https://t.me/SuspKontrol

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Закрыть